Tuesday, March 08, 2016

Gabloty kolekcjonerskie pana Mirosława Woldana

Niejednokrotnie już wśród zdjęć na blogu mogliście podziwiać najbardziej pojemną z moich gablot na naparstki - tak, tak 80 na 80 centymetrów robi wrażenie! Moją półkę mam już od kilku lat. Przyszła do nas bezpiecznie zapakowana (nie ukrywam, że drżeliśmy, bo to jednak spory "mebel" i ogromna tafla szkła) i niezmiennie sprawuje się znakomicie. To w niej mieszka ogromna część mojej kolekcji naparstków!


Kilka dni temu napisała do mnie córka pana Mirosława, który jest autorem tej pięknej witryny. Poniżej możecie przeczytać kilka słów od pani Izabeli o rodzinnej firmie, która od 1994 roku zajmuje się produkcją wyrobów drewnianych :)

*  *  *

Każdy kawałek drewna dla naszej rodziny to z jednej strony delikatna tkanina, a z drugiej szlachetny surowiec. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną, dlatego każda gablota, która powstaje w naszym zakładzie stolarskim wykonywana jest ręcznie przez mojego tatę i z największą dbałością o szczegół. Do tego, to nasz klient decyduje, jak będzie wyglądała jego gablota, bo wiemy, że każda kolekcja naparstków, modeli samochodów, monet czy kinder-zabawek zasługuje na jedyną w swoim rodzaju gablotę. Oznacza to, że każdy może zdecydować o wymiarach, kolorach i materiałach dodatkowych gablotki kolekcjonerskiej.


Mój tata stolarstwem zajmuje się od ponad 25 lat. W tym czasie, wciąż nie mógł przekonać się do otwarcia na wirtualną rzeczywistość. Gdy w końcu udało nam się go namówić do stworzenia strony internetowej, a naprawdę łatwo nie było… Bardzo szybko przekonał się, że gabloty są niezbędne, aby uporządkować i wyeksponować kolekcje. A dzięki tak pozytywnie zakręconym, jak p. Agnieszka zobaczył, że to co robi - naprawdę podoba się kolekcjonerom.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, choć wciąż nad nią pracujemy i tak naprawdę nie jest nawet małą namiastką tego, co do tej pory dokonał mój tata. Jednak pomyślałam, że wśród tak kreatywnych ludzi, jak kolekcjonerzy na pewno znajdzie się ktoś, kto wymyśli gablotę, jakiej jeszcze nie było!

www.gablotydrewniane.pl

9 comments:

Elisabete said...

What a wonderful collection!
Have a good day.

Paweł Doczyński said...

Witam
Ja mniej więcej kilkanaście lat temu kupiłem najpierw gotową witrynę w Ikei.
Kolekcja zupełnie inaczej się prezentuje w takiej gablotce. Poza tym ogromna wygoda. To co najbardziej lubisz masz pod ręką.
Kilka lat temu gablotkę zrobiłem sam:
http://miniauto-43.blog.onet.pl/2011/12/03/170-prezentacja-modeli-nowa-gablotka/
pozdrawiam
Artemis

mallaneska said...

Fajne te gablotki.marzą mi się właśnie takie , wszystkie jednakowe i zamykane.
Pozdrawiam

strelicja said...

Gablotki świetne, eleganckie...
Nic, tylko zamawiać :)

OxiGra said...

Bardzo ładne gabloty! "Część" kolekcji wygląda imponująco!!!

cornelka2 said...

Gablota super i tyle naparstek sie w niej miesci no i jest za szklem Wykonanie przecudne pozdrawiam

Francisco Manuel Carrajola Oliveira said...

Magníficos estes moveis para dedais.
Um abraço e continuação de uma boa semana.

Anek73 said...

Rewelacyjne!

tülin said...

I need :((

Post a Comment

Bardzo dziękuję, że do mnie zaglądasz i zostawiasz kilka słów od siebie.
It's nice to see you return and leave your comments.

Related Posts with Thumbnails
 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com