Tuesday, May 04, 2010

Kolekcjonerzy świata

Zapraszałam już w języku angielskim, a dzisiaj, już, już nadrabiam zaległości i zapraszam w języku ojczystym.

Niektórzy z Was zapewne już wiedzą, że kilka dni temu założyłam nowe naparstkowe miejsce. Chciałabym gorąco Was zachęcić do odwiedzania i współtworzenia bloga Thimbles of the World (Naparstków z całego świata). Buszując po Internecie nie natknęłam się na podobne miejsce, w którym mogliby się spotykać kolekcjonerzy z różnych krajów, miejsce, gdzie mogliby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Postanowiłam je stworzyć! Thimbles of the World jest miejscem anglojęzycznym, ale dla wygody międzynarodowej grupy czytelników i autorów umieściłam tłumacza Google. Poniżej możecie przeczytać informacje o idei przyświecającej mojemu pomysłowi i zasadach korzystania z bloga. Na Thimbles of the World znajdziecie te informacje w języku angielskim w zakładce about this blog.


Słów kilka o Thimbles of the World:

Idea

Thimbles of the World jest miejscem spotkań kolekcjonerów i entuzjastów naparstków z całego świata.
Każdy może być autorem tego bloga. Możesz zamieścić dwa rodzaje artykułów. Po pierswze, posty o Twoich doświadczeniach w kolekcjonowaniu naparstków, po drugie, artykuły o Twojej naparstkowej twórczości.


Jak to zrobić?
  1. Napisz artykuł w swoim ojczystym języku i - jeśli to możliwe - po angielsku.
  2. Prześlij artykuł na e-mail Thimbles of the World.
  3. Czekaj na publikację swojego artykułu na blogu.


Jak to działa?

Za pośrednictwem tego bloga kolekcjonerzy naparstków mogą się odnaleźć i podzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą. Możesz zaprezentować swoją kolekcję, a - w podziękowaniu za Twój udział w tworzeniu bloga - link do Twojej strony internetowej czy bloga zostanie umieszczony we właściwej sekcji w prawej części bloga. Możesz także zaprezentować swoje okazy na wymianę czy zareklamować swoją naparstkową twórczość.


O czym pisać?

      1.  O Twojej kolekcji, na przykład:

Przedstaw się: Pierwszy artykuł powinien zaprezentować Twoją kolekcję. Zamieść informacje takie jak: czym się zajmujesz? skąd jesteś? ile naparstków posiadasz? od jak dawna zbierasz naparstki? itp. Mile widziane zdjęcia Twoje i oczywiście Twojej kolekcji.

Gdzie to trzymać?: Twoje pomysły i rozwiązania dla posiadaczy większych zbiorów, którzy mierzą się z problemem braku miejsca na swoje naparstki, ciekawe propozycje półek, pudełek czy gablot.

Wymiana: Możesz także zaprezentować swoje propozycje okazów na wymianę z innymi kolekcjonerami. Wystarczy załączyć zdjęcia, opisy, podać swoje dane kontaktowe i zamieścić informacje o swoich oczekiwaniach dotyczących wymiany.

      2.  O Twojej naparstkowej twórczości:

Na Thimbles of the World możesz także zareklamować siebie. Napisz kilka słów o technice w jakiej wykonujesz i/lub zdobisz naparstki. Poinformuj gdzie czytelnicy mogą znaleźć Twoje prace. Dołącz zdjęcia i szczegóły, które mogą być przydatne dla klientów.


Twórz Thimbles of the World z nami!

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się i skontaktuj się z nami! Blog jest otwarty dla każdego kto chce zareklamować siebie i swoją kolekcję. Zatem, jeśli posiadasz kolekcję naparstków (nieważne czy jest to 5 czy 5000 okazów), jeśli masz pasję i chcesz się nią dzielić, dołącz do nas! Twórz Thimbles of the World! To Twój blog!

http://naparstek.com.pl/

0 comments:

Post a Comment

Bardzo dziękuję, że do mnie zaglądasz i zostawiasz kilka słów od siebie.
It's nice to see you return and leave your comments.

Related Posts with Thumbnails
 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com