Thursday, October 08, 2015

Polish Thimble Team i porządkowo

Pomyślałam sobie dzisiaj, że ponowię zaproszenie do naszej naparstkowej drużyny, czyli Polish Thimble Team! Może zaglądają tutaj jakieś nowe osoby, które zaczynają swoją przygodę ze zbieraniem naparstków, a może zbierają już jakiś czas, ale dotychczas tutaj nie trafiły. Wszystkich gorąco zapraszam do zajrzenia do zakładki PTT :)

Poza tym, nie wiem czy moi drodzy czytelnicy zauważyli, jak wiele w naszej zakładce przybyło! Chciałabym bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy przesłali notki o sobie! Nie wiem, jak dla Was (zabrzmi to nieskromnie), ale bardzo się cieszę, że wpadłam na ten pomysł. Mimo, że znamy się tylko, a może aż z wirtualnej rzeczywistości, możemy się troszeczkę poznać, tak nie tylko naparstkowo. Mam nadzieję, że Wam - podobnie jak mi - przeczytanie tych historii da dużo uśmiechu :)

http://mythimblecollection.blogspot.com/p/blog-page.html

Na zakończenie chciałabym jeszcze poinformować i zachęcić osoby, które są być może zagubione na moim dosyć już rozbudowanym blogu, do zaglądania do zakładki Przewodnik, w której to wprowadziłam niewielkie poprawki i uzupełnienia, a kategorie posegregowałam alfabetycznie, więc korzystanie będzie na pewno bardziej przystępne. Pozdrawiam i zapraszam!

6 comments:

Francisco Manuel Carrajola Oliveira said...

Belos dedais.
Um abraço.

mallaneska said...

Agnieszko , pomysł z powołaniem naparstkowego teamu był doskonały.Bardzo się cieszę że należę do tak świetnej ekipy.
Pozdrawiam

strelicja said...

Muszę jeszcze dodać notkę o sobie. Ale ja tak nie lubię o sobie pisać... ;)

Agnieszka said...

Czekamy z niecierpliwością! Nie trzeba jakoś przesadnie się "wywnętrzać", kto na ile ma ochotę :) ale myślę, że to sympatyczna wymiana :) Pozdrawiam!

Alexandra Abarca said...

Abrazos ticos.

Anek73 said...

Muszę wreszcie znaleźć na blogu miejsce na prezentację swoich naparstków :)

Post a Comment

Bardzo dziękuję, że do mnie zaglądasz i zostawiasz kilka słów od siebie.
It's nice to see you return and leave your comments.

Related Posts with Thumbnails
 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com