Saturday, January 12, 2013

Wedgwood od Wedgwooda, Wielka Orkiestra i Blog Roku 2012

Zgłosiłam Moją Kolekcję Naparstków do udziału w konkursie na Blog Roku 2012 w kategorii Pasje i zainteresowania. Powinnam tworzyć teraz jakieś takie wpisy "bardziej"... bardziej wystrzałowe, bardziej śliczne, takie, które bardziej się Wam spodobają. Tak staram się zawsze, chociaż blog dokumentuje przede wszystkim to, co dzieje się z moją kolekcją, co niekoniecznie musi być pasjonujące dla każdego. Dlatego właśnie, pomyślałam sobie, że jest dobra okazja, żeby zapytać, czy macie może jakieś pytania, pomysły, czy może coś szczególnie interesuje Ciebie, Drogi Czytelniku? Zachęcam gorąco do pisania w komentarzach albo na skrzynkę elektroniczną. Chętnie odpowiem i opowiem.

Tymczasem, przyleciało do mnie kilka przecudnej urody okazów. Przede wszystkim, długo wyczekiwany naparstek angielskiej wytwórni Wedgwood z kamionki jaspisowej z wizerunkiem samego Wedgwooda oraz...


... porcelanowy naparstek z tej samej manufaktury z kwitnącą truskawką.


O fabryce Wedgwood, jej założycielu i kamionce jaspisowej możecie przeczytać w jednym z moich wcześniejszych wpisów. Opowiadałam już także o Wedgwood Museum. Zapraszam!

Ach! Na zakończenie serdecznie dziękuję wszystkim za udział w aukcji naparstka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Maleństwo po niedzieli poleci do Pani Grażyny! Dziękuję i pozdrawiam.

http://naparstek.com.pl/
*  *  *
Zdjęcia, wykorzystane w tym artykule są moją własnością.
Proszę o niewykorzystywanie tekstów i zdjęć bez mojej zgody.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt drogą elektroniczną.

0 comments:

Post a Comment

Bardzo dziękuję, że do mnie zaglądasz i zostawiasz kilka słów od siebie.
It's nice to see you return and leave your comments.

Related Posts with Thumbnails
 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com