Sunday, January 01, 2012

Sygnatury Franklin Porcelain i kilka innych

No i zaczęło się... Wprowadziliśmy kilka poprawek na stronie i znowu wszystko działa jak należy. Wpadłam po uszy w lekturę (jeśli można to tak nazwać) mojego prezentu pod-choinkowego i zamieściłam kilka nowych sygnatur na stronie.

Wytwórnia Franklin Porcelain otrzymała swoją zakładkę i możecie tam już znaleźć sygnatury z opisami, wśród nich znaki limitowanych edycji  naparstków z pierwszymi damami Stanów Zjednoczonych, leśnymi zwierzętami (Friends of the Forest) oraz ptakami śpiewającymi (Songbirds of the World).
Poza "franklinami" na stronie przybyło jeszcze kilka innych sygnatur, między innymi holenderska Ter Steege BV, Porcelaine Georges Boyer, japońska Gold Imari i wszystko pod literkami H, L oraz M :) Zapraszam serdecznie.W Nowym Roku życzę Wam zdrowia i dużo miłości, czerpania radości ze swoich pasji, a Zbieraczom wielu wspaniałych, nowych okazów w kolekcjach! Sobie, kolekcjonersko życzę większej systematyczności, a żeby to mogło się udać życzę sobie czasu, czasu na wszystko :) wiem, że to niemożliwe, bo za wiele srok za ogon pociągam, ale czasem się udaje :) Dobrego Roku Wszystkim.

http://naparstek.com.pl/
*  *  *
Zdjęcia, wykorzystane w tym artykule są moją własnością.
Proszę o niewykorzystywanie tekstów i zdjęć bez mojej zgody.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt drogą elektroniczną.

0 comments:

Post a Comment

Bardzo dziękuję, że do mnie zaglądasz i zostawiasz kilka słów od siebie.
It's nice to see you return and leave your comments.

Related Posts with Thumbnails
 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com